ROSE BAY HOTEL

Rose Bay Hotel Manisa Yüksek kalite, konfor ve mimarinin bir arada sunulduğu 5 adet Executive Suit ve 28 adet Standart oda olmak üzere şehir manzaralı toplam 33 adet oda, 250 kişilik A’la Carte Restaurant/Bar ve 1 adet teknolojisi yüksek toplantı salonu ve açık/kapalı otoparkı ile misafir memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir.

Club Rose Bay Hotel Foça/İzmir Konfor ve mimarinin bir arada sunulduğu 4 adet Executive Suit, 2 Aile Suit ve 45 adet Standart oda olmak üzere toplam 51 adet oda, 200 kişilik A’la Carte Restaurant/Bar ve 1 adet toplantı salonu, açık otopark, otele ait iskele ve denize sıfır sahil, yarı olimpik yüzme havuzu ile misafir memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir.

Rose Bay Hotel olarak hedefimiz; maksimum misafir memnuniyeti sağlanmış tüm alanlarda sunulan birebir hizmet anlayışıyla konuklarımıza evlerindeki rahatlığı hissettirerek en üst seviyede misafir memnuniyetini sağlamaktır.

Turizm sektörüne, Club Rose Bay Hotel markası ile adım atan Sait Turizm İnşaat ve Dış Ticaret Anonim Şirketimiz 2003 yılında Foça/İzmir’de ilk otelini açmıştır.

Hizmet sektöründe biriken tecrübe ve değerlerini Şehzadeler Kenti Manisa’da da yaşatmak isteyen Sait Turizm İnşaat ve Dış Ticaret A.Ş. Rose Bay Hotel olarak ikinci otelini de 2019 yılında hizmete açmıştır.

Şehir Otelciliğinde bölgemizin en iyi yerli markalarından biri olmayı hedeflemekteyiz. Sizlerin sağlayacağı katkı ve beğeni ile de bunu başaracağımıza yürekten inanıyoruz.

 

TANITIM FİLMİ

Rose Bay Hotel